Про компанію

Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА» було створено 17 грудня 2015 року, а з 10 травня 2016 року компанія-виробник «МІТСУБІШІ МОТОРС КОРПОРЕЙШН» [MITSUBISHI MOTORS CORPORATION] призначила ТОВ «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА» офіційним дистриб’ютором автомобілів ТМ «Mitsubishi» в Україні та Республіці Молдова.

Виробник автомобілів Mitsubishi
Виробник автомобілів Mitsubishi

Компанія «МІТСУБІШІ МОТОРС КОРПОРЕЙШН» [MITSUBISHI MOTORS CORPORATION] (надалі — ММС) заснована та діє відповідно до законодавства Японії, зареєстрована за адресою: 1-21, Shibaura 3-chome, Minato-ku, місто Токіо, 108-8410, Японія.

ММС — транснаціональна автомобілебудівна компанія. Одними з основних напрямів діяльності ММС є, зокрема, розробка, проєктування, виробництво, монтаж, продаж, експорт, імпорт автомобільних транспортних засобів, їхніх складових частин, запасних частин та аксесуарів, а також інші операції, пов'язані з автомобілями та їхніми складовими частинами. ММС є виробником автомобілів ТМ «Mitsubishi».​​​​​​​

 

Mitsubishi Corporation
Mitsubishi Corporation

Єдиним учасником ТОВ «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА» є японська компанія «МІТСУБІШІ КОРПОРЕЙШН» [MITSUBISHI CORPORATION], реєстраційний номер якої 0100-01-008771, місцезнаходження: Японія, місто Токіо, район Чійода-ку, вулиця Маруноучі 2 Чоме будинок 3-1.

​​​​​​​«МІТСУБІШІ КОРПОРЕЙШН» [MITSUBISHI CORPORATION] (надалі — MC) — це глобальна бізнес-структура, що розвиває та управляє бізнесом разом зі своїми офісами та дочірніми компаніями приблизно в 90 країнах світу, а також глобальною мережею з приблизно 1700 груп компаній у різних галузях, зокрема: природний газ, промислові матеріали, нафта та хімічна промисловість, мінеральні ресурси, промислова інфраструктура, автомобільна галузь, харчова індустрія, енергетика та розвиток міст.

 

 

Основні завдання МС
Основні завдання МС

Основні завдання МС виходять далеко за межі традиційних торговельних операцій, оскільки компанія диверсифікує роботу, починаючи від збагачення корисних копалин до інвестування у будівництво, розвиток інфраструктури, фінансові продукти та виробництво товарів. 

 

 

Основні види діяльності Дистриб’ютора

 

Основними видами діяльності ТОВ «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА» є торгівля автомобілями торговельної марки «Mitsubishi», запасними частинами та аксесуарами до них, технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів, здійснення гарантійного та післяпродажного обслуговування через офіційну дилерську мережу Mitsubishi Motors.

​​​​​​​​​​​​​​

 

Основні види діяльності Дистриб’ютора
Мета та принципи діяльності Дистриб’ютора
Мета та принципи діяльності Дистриб’ютора

​​​​​​​Метою та завданнями Дистриб’ютора є забезпечення споживачів України якісним, економічним, екологічним та інноваційним продуктом, яким є автомобілі ТМ «Mitsubishi», підтримання максимального рівня взаємодії з виробником для надання якісного гарантійного та постгарантійного обслуговування автомобілів ТМ «Mitsubishi», а також забезпечення постачання та наявності складу оригінальних запасних частин та аксесуарів.

 

ТОВ «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА» орієнтоване на постійне підвищення якості обслуговування, підвищення рівня задоволеності як наявних, так і потенційних клієнтів автомобілів ТМ «Mitsubishi».

 

Основними принципами діяльності Дистриб’ютора є клієнтоорієнтованість, збереження балансу інтересів клієнтів, працівників і компанії, соціальна та екологічна відповідальність, забезпечення високих стандартів ведення бізнесу та філософії групи компаній MITSUBISHI у світі.​​​​​​​

 

Дилерська мережа Mitsubishi Motors
Дилерська мережа Mitsubishi Motors

Дистриб’ютор має розвинену мережу авторизованих офіційних дилерів Mitsubishi Motors на території України, які налічують 28 дилерів та 1 дилер — сервісний партнер, а також — авторизований дилерський центр на території Республіки Молдова. 

​​​​​​​​​​​​​​Генеральний директор ТОВ «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА» - Нішіно Кейсуке.

​​​​​​​​​​​​​​

 

ТОВ «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА»

Офіційний імпортер та дистриб’ютор автомобілів Mitsubishi в Україні та Республіці Молдова.

04070, вул. Спаська, 30 A,
Бізнес-центр «Поділ-Плаза», 3 поверх
м. Київ, Україна

Тел. +38 (044) 205-33-55

Інформаційна лінія:

0-800-50-03-50 (дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів на всій території України, за винятком окупованих територій, АР Крим та зони проведення ООС).
 

[email protected]
 

З питань щодо придбання автомобіля ТМ «Mitsubishi», запасних частин та аксесуарів, сервісного обслуговування, будь ласка, звертайтеся до найближчого дилерського центру Mitsubishi Motors.​​​​​​​

​​​​​​​​​​​​​​