ASX

ASX

Динаміка двигуна поєднується з
економною витратою пального
від 890 000 грн *
ASX
Двигуни
ЧУЙНИЙ ТА ЕКОНОМНИЙ
Двигуни

2,0-л двигун ASX створює крутний момент 197 Нм, щоб забезпечити необхідну потужність як на міських вулицях та відкритих шосе, так і на бездоріжжі. Інноваційна система MIVEC* допомагає отримати максимальну віддачу на кожному повороті та кожній прямій. 1,6-л двигун продемонструє трохи менший потенціал, але при цьому порадує економністю пального.

* Mitsubishi Innovative Valve timing Electronic Control system — фірмова система регулювання фаз газорозподілу.​​​​​​​

ЛЕГКИЙ У КЕРУВАННІ
Варіатор INVECS-III CVT

 

Поєднання 2-літрового двигуна з «автоматом»-варіатором INVECS-III CVT* забезпечує ідеально плавне та динамічне прискорення за будь-якої швидкості.

*INVECS-III (Intelligent & Innovative Vehicle Electronic Control System) — електронна система, що адаптує роботу варіатора під індивідуальну манеру керування водія. 

*CVT (Continuously Variable Transmission) — варіатор з безперервною зміною передавального співвідношення

​​​​​​​

 

Варіатор INVECS-III CVT
Механічна 5-ступенева КПП
ВСЕ ПІД КОНТРОЛЕМ
Механічна 5-ступенева КПП

5-ступенева механічна коробка перемикання швидкостей забезпечує точний контроль автомобіля та відчуття спортивного стилю керування. Вона доступна в парі з економнішим двигуном об’ємом 1,6 літра та потужністю 117 к.с.​​​​​​​

Підкермові пелюстки
СПОРТИВНИЙ РЕЖИМ
Підкермові пелюстки

«Спортивні» підкермові пелюстки дозволяють вам плавно та швидко перемикатися між електронно налаштованими швидкостями, не забираючи при цьому руку з керма. Водій може власноруч обирати передачі. Таким чином імітується робота 6-ступеневого традиційного «автомату».​​​​​​​

Дізнатися більше про ASX* Мається на увазі мінімальна спеціальна рекомендована роздрібна ціна, вкл. ПДВ 20%, на вказану модель автомобілів ТМ «Mitsubishi» у базовій (мінімальній) комплектації.

** Мається на увазі орієнтовний (приблизний) розмір щомісячного середнього платежу на вказану модель автомобілів ТМ «Mitsubishi» у базовій (мінімальній) комплектації (надалі - Автомобіль), у разі придбання цього Автомобіля в кредит за однією зі спеціальних кредитних програм для автомобілів ТМ «Mitsubishi» від Банків-партнерів Дистриб’ютора, яка автоматично обирається за вказаними нижче параметрами як найоптимальніша для клієнта серед усіх спеціальних кредитних програм для автомобілів ТМ «Mitsubishi» від Банків-партнерів Дистриб’ютора, розміщених на цьому веб-сайті у розділі «Кредит» (надалі – Кредитні програми).

Вказаний платіж (розмір платежу) попередньо та орієнтовно розраховується, виходячи з таких параметрів, як:

(1)  рекомендована роздрібна ціна або спеціальна рекомендована роздрібна ціна, вкл. ПДВ 20%, на Автомобіль;

(2) параметри, які автоматично (за допомогою програми) обираються серед умов Кредитних програм, а саме:

(і) максимально можливий початковий внесок (аванс) у % від вартості Автомобіля (найвищий показник серед умов Кредитних програм);

(іі) максимально можливий строк кредитування (найвищий показник серед умов Кредитних програм);

(ііі) процентна ставка, яка пропонується відповідним Банком-партнером, у % - залежно від параметрів (і) та (іі) вище (не береться до уваги орієнтовна реальна річна процентна ставка);

(iv) комісії відповідного Банка-партнера (одноразова комісія за видачу кредиту, за відкриття рахунку, за перерахування коштів),

(v) стандартна схема погашення.

За результатами вищезазначеного розрахунку, який здійснюється автоматично за допомогою програми та базується виключно на наданій Банками-партнерами інформації щодо спеціальних умов кредитування на автомобілі ТМ «Mitsubishi», відображається найоптимальніша для кінцевого споживача пропозиція серед Кредитних програм.

Вищезазначений розрахунок не включає: витрат на страхування (зокрема, КАСКО та інших видів страхування), інші супутні, пов’язані з наданням кредиту, витрати (нап., послуги нотаріуса, СМС-довідку), які визначаються конкретним Банком-партнером при наданні кредиту.

Цей розрахунок носить умовний характер, не є публічною офертою, наведений для зручності клієнтів Mitsubishi виключно для їхнього ознайомлення зі спеціальними умовами кредитування від Банків-партнерів Дистриб’ютора та їх порівняння, та має на меті поінформувати клієнтів і скласти їхнє загальне уявлення про орієнтовний (приблизний) розмір щомісячного середнього платежу на Автомобіль у разі придбання цього Автомобіля в кредит в одного з Банків-партнерів Дистриб’ютора.

Не є рекламою відповідної Кредитної програми чи відповідного Банка - партнера Дистриб’ютора. Дистриб’ютор не несе відповідальності за умови кредитних продуктів Банків-партнерів та супутніх страхових послуг.

​​​​​​​Під «вигода» мається на увазі зниження ціни на моделі автомобілів ТМ «Mitsubishi» марки «Eclipse Cross та ASX» 2023 року виробництва до 9%. Пропозиція діє з 1.04.2024 року і поки автомобілі є в наявності, по всій території України (крім тимчасово окупованих територій, та зони ведення активних бойових дій, АР Крим та населених пунктів, які є тимчасово окупованими та території яких є не підконтрольними органам державної влади України). Пропозиція не є публічною офертою. Кількість автомобілів обмежена. Офіційний імпортер і дистриб'ютор в Україні ТОВ «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА»: м. Київ, вул. Спаська, 30А. Дистриб'ютор залишає за собою право змінювати умови пропозиції. Детальні умови дізнавайтеся у дилерів та на сайті www.mitsubishi-motors.com.ua. ​​​​​​​

Детальна інформація щодо умов кредитування, детального розрахунку кредиту (включаючи загальну вартість кредиту, загальні витрати за кредитом, реальну річну процентну ставку тощо) надається консультантами Банків - партнерів Дистриб’ютора, для цього Ви можете подати через обраного офіційного Дилера відповідний запит на отримання консультації щодо спеціальних умов кредитування, заповнивши форму запиту.

menu.footer disclaimer