Brand Ambassador
Brand Ambassador

Brand Ambassador

MITSUBISHI MOTORS УКРАЇНА ПРЕЗЕНТУЄ ТИЗЕР-ТРЕЙЛЕР ДОКУМЕНТАЛЬНОГО ФІЛЬМУ ПРО ДВОКРАТНУ ЧЕМПІОНКУ СВІТУ З ДЗЮДО УКРАЇНКУ ДАР’Ю БІЛОДІД

ДАР’Я БІЛОДІД
MITSUBISHI MOTORS
ДАР’Я БІЛОДІД

Короткометражний документальний фільм «Анаконда» створено в межах співпраці спортсменки Дар’ї Білодід з Mitsubishi Motors Україна у якості амбасадорки бренду, за підтримки Toy Pictures та Havas Engage. Дар`я готується до Літніх Олімпійських ігор у 2021 році, де змагатиметься за звання чемпіонки.

Прем’єра фільму відбудеться на YouTube-каналі Mitsubishi Motors в Україні 28 серпня 2020 року о 22:00 за київським часом.

Це не перший проєкт в межах співпраці з Дар’єю Білодід у якості амбасадорки бренду. Раніше було створено три іміджеві відео роботи та відео, присвячене безпечному поводженню на дорозі.

 

 

СПОРТ ТА MITSUBISHI MOTORS

Амбасадор бренду Mitsubishi в Україні
Проект «М’який шлях»

Наймолодша чемпіонка світу з дзюдо стала обличчям проекту «М’який шлях» і пропагуватиме спортивний підхід до керування автомобілем.

«Україна та Японія схожі більше, ніж здається на перший погляд. Дві країни, які гідно пережили довгий і складний процес формування своїх культур та традицій. Саме тому дзюдо. Адже насамперед — це філософія. Окрім фізичного виховання, велику увагу приділяють духовності й концентрації, вчать, як бути стриманим, триматися гідно та поважати супротивника», — розповідає Нішино Кейсуке, генеральний директор компанії «Ем Ем Сі Україна», офіційного імпортера автомобілів Mitsubishi в Україні.

Проект «М’який шлях»
ПРО ДАР’Ю БІЛОДІД
ПРО ДАР’Ю БІЛОДІД

Українка Дар’я Білодід вдруге стала чемпіонкою світу з дзюдо!🥇
25 серпня в Токіо розпочався світовий чемпіонат, у якому Дар’я виборола для себе перемогу під надзвичайним тиском у боротьбі з японською дзюдоїсткою Фуна Тонакі у ваговій категорії до 48 кг.

Українка Дар’я Білодід вдруге стала чемпіонкою світу з дзюдо!

Mitsubishi Motors Ukraine вітає бренд-амбасадора Марки Mitsubishi в Україні Дарію Білодід з надзвичайною перемогою та бажає подальших успіхів на Токіо-2020.

Дізнатися більше