Fun Ride Mitsubishi Pajero Sport на гірськолижному
Fun Ride Mitsubishi Pajero Sport на гірськолижному

Fun Ride Mitsubishi Pajero Sport на гірськолижному

buttons.will share

Компанія «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА», офіційний дистриб'ютор автомобілів Mitsubishi, організувала нестандартний проект, щоб в черговий раз продемонструвати першокласні позашляхові характеристики своєї новинки Mitsubishi Pajero Sport. На даний момент ця модель є флагманом модельного ряду бренду в Україні. До того ж, цей автомобіль отримав звання «Кращий середньорозмірний кросовер 2017 року Україна» за результатами конкурсу «Авто Року 2017». Місце дії: Буковель, Україна. У головних ролях: новий Pajero Sport з максимальною комплектацією Ultimate, автоматичною коробкою передач і 2,4-літровим дизельним двигуном; по іншу сторону проекту - спортсмени і відпочиваючі на самій засніженій горі країни. Що з цього вийде? Багато пригод, адреналіну від швидкості і незабутнього відпочинку. Дивіться самі:

Що саме допомогло Pajero Sport стати незамінним помічником у такому драйвовому відпочинку? Тут встановлена пружинна задня підвіска замість ресор. Результат - хороша плавність ходу. І, разом з цим, хороша керованість автомобіля. Учасники нестандартного тест-драйву могли з легкістю насолодитися такою філігранною тягової силою.

Крім того, Mitsubishi Pajero Sport пропонує дві системи для тих місць, де дороги, може, ніколи й не було: HDC (Hill Descent Control) - помічник для спуску з гори, який працює до 20 км/год; плюс OFF ROAD MODE - комплексна настройка автомобіля для бездоріжжя. На додаток, повний привід Super Select 4WD II завжди допоможе вам вибратися з будь-якого засніженого лісу або гір. Серед інших «приємний дрібниць» - круговий огляд, де чотири камери дають загальний вигляд зверху. А також на дисплей можна окремо вивести вид з декількох камер: ззаду, справа і т.д. Управління - за допомогою кнопки на кермі; камери дають картинку на швидкості до 10 км/год: наприклад, можна крастися по бездоріжжю, поглядаючи на нерівності перед бампером автомобіля, які не видно з водійського місця. Варто відзначити ще й наявність BSW - це контроль «сліпих зон» бічних дзеркал заднього виду: в дзеркалі запалюється яскравий світлодіод, якщо справа/ззаду або зліва/ззаду щодо автомобіля є перешкода; BSW працює на швидкості 20-140 км / ч. Як бачите, тепер і ви можете зважитися на неймовірні пригоди! А Mitsubishi Pajero Sport забезпечить вам шляхи без кордонів першим класом.