Fun Ride Mitsubishi Pajero Sport на гірськолижному

Fun Ride Mitsubishi Pajero Sport на гірськолижному

buttons.will share

Компанія «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА», офіційний дистриб'ютор автомобілів Mitsubishi, організувала нестандартний проект, щоб в черговий раз продемонструвати першокласні позашляхові характеристики своєї новинки Mitsubishi Pajero Sport. На даний момент ця модель є флагманом модельного ряду бренду в Україні. До того ж, цей автомобіль отримав звання «Кращий середньорозмірний кросовер 2017 року Україна» за результатами конкурсу «Авто Року 2017». Місце дії: Буковель, Україна. У головних ролях: новий Pajero Sport з максимальною комплектацією Ultimate, автоматичною коробкою передач і 2,4-літровим дизельним двигуном; по іншу сторону проекту - спортсмени і відпочиваючі на самій засніженій горі країни. Що з цього вийде? Багато пригод, адреналіну від швидкості і незабутнього відпочинку. Дивіться самі:

Що саме допомогло Pajero Sport стати незамінним помічником у такому драйвовому відпочинку? Тут встановлена пружинна задня підвіска замість ресор. Результат - хороша плавність ходу. І, разом з цим, хороша керованість автомобіля. Учасники нестандартного тест-драйву могли з легкістю насолодитися такою філігранною тягової силою.

Крім того, Mitsubishi Pajero Sport пропонує дві системи для тих місць, де дороги, може, ніколи й не було: HDC (Hill Descent Control) - помічник для спуску з гори, який працює до 20 км/год; плюс OFF ROAD MODE - комплексна настройка автомобіля для бездоріжжя. На додаток, повний привід Super Select 4WD II завжди допоможе вам вибратися з будь-якого засніженого лісу або гір. Серед інших «приємний дрібниць» - круговий огляд, де чотири камери дають загальний вигляд зверху. А також на дисплей можна окремо вивести вид з декількох камер: ззаду, справа і т.д. Управління - за допомогою кнопки на кермі; камери дають картинку на швидкості до 10 км/год: наприклад, можна крастися по бездоріжжю, поглядаючи на нерівності перед бампером автомобіля, які не видно з водійського місця. Варто відзначити ще й наявність BSW - це контроль «сліпих зон» бічних дзеркал заднього виду: в дзеркалі запалюється яскравий світлодіод, якщо справа/ззаду або зліва/ззаду щодо автомобіля є перешкода; BSW працює на швидкості 20-140 км / ч. Як бачите, тепер і ви можете зважитися на неймовірні пригоди! А Mitsubishi Pajero Sport забезпечить вам шляхи без кордонів першим класом.

menu.footer disclaimer