Позашляхові тест-драйви із Хіроші Масуока

buttons.will share

Компанія «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА», офіційний імпортер та дистриб’ютор автомобілів Mitsubishi, організувала великий позашляховий off-road тур світової зірки ралі Хіроші Масуока одразу в п’яти містах України. На цих заходах всі бажаючі могли прокататись з гонщиком і самостійно протестувати всю модельну лінійку автомобілів на спеціально побудованих позашляхових трасах.

Хіроші Масуока – один із небагатьох ралійних гонщиків світу, який перемагав одразу на всіх континентах. Минулого року він вперше відвідав Україну. У цьому році компанія «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА» влаштувала пану Масуока великий тур всією країною одразу в п’яти містах. Київ, Львів, Харків, Дніпро та Одеса стали містами швидкості, екстремальних заїздів та адреналіну.

Хіроші Масуока – не тільки зірковий гість на великих тест-драйвах автомобілів Mitsubishi, але й водій-випробувач нових моделей. Пан Масуока надає свою експертну оцінку розробникам та тестує авто перед серійним виробництвом.

Під час тест-драйвів в Україні гонщик проводив показові заїзди на спеціально підготованій екстремальній трасі на Mitsubishi Pajero Sport, щоб продемонструвати можливості позашляховика і в повній мірі розкрити його безмежний позашляховий потенціал. В заходах брали участь автомобілі серійного виробництва без будь-якої додаткової підготовки, що ще раз підтверджує першокласні позашляхові характеристики моделі. 

Фото-звіти із Києва, Дніпра, Одеси, Львова та Харкова можна знайти у спеціальних галареях нижче.

menu.footer disclaimer