Соціальний проект «X-Territory»

buttons.will share

Компанія Mitsubishi вже не перший рік є партнером українського «Клубу позашляхових пригод» і постійно споряджає свої автомобілі до гуманітарних експедицій.

Основна місія соціального проекту «X-Territory» – розвідувати і знаходити шляхи до віддалених населених пунктів, а також тих, які постраждали від стихійних лих, розташовані у важкодоступних місцях Карпат, і доставляти гуманітарну допомогу туди, де вона необхідна.

Крім соціальної складової, у експедиції є й автомобільні завдання, покладені на позашляховики Mitsubishi. Вони повинні знайти альтернативні під'їзні шляхи до високогірних населених пунктів прилеглих районів для доставки гуманітарної допомоги або в разі, якщо стихійні лиха зруйнують основні дороги. За досить тривалу історію співпраці в експедицію вирушали Mitsubishi Pajero Sport і Mitsubishi L200.

Автомобілі Mitsubishi у кожній поїздці показують себе надійними і комфортними позашляховиками. Вони гідно проходять бруд, підйоми і круті спуски, вбрід проїжджають річки. Як правило, заводські автомобілі тримаються на рівні з підготовленим транспортом членів клубу.

Компанії «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА» такі заходи допомагають не тільки найкращим чином продемонструвати позашляхові характеристики своїх моделей, але і звернути увагу громадськості на важливі соціальні проблеми.

menu.footer disclaimer