Тест-драйв Pajero Sport з Хіроші Масуока

Тест-драйв Pajero Sport з Хіроші Масуока

buttons.will share

Компанія «ЕМ ЕМ СІ Україна» організовала унікальний off-road тест-драйв нових моделей автомобілів Mitsubishi за участю світової легенди ралі, дворазового переможця ралі «Дакар», гонщика Хіроші Масуока.

Цей захід організовується неспроста – в Україні тільки-но стартували продажі нової моделі Mitsubishi Pajero Sport 2016-го року. Вона втілює в собі концепт стильного і комфортного позашляховика, що ідеально підходить як для міста, так і для найбільш екстремальних дорожніх умов. 

Аби довести надійність і першокласні off-road характеристики флагмана модельної лінійки Mitsubishi, компанія запросила відомого гонщика, який зможе показати максимум можливостей автомобіля і продемонструвати небачену майстерність у позашляхових умовах.

Хіроші Масуока – світова легенда ралі. Він завойовував перші місця на трасах в ОАЕ, ставав багаторазовим чемпіоном японського чемпіонату ралі JFADA, дворазовим призером міжнародного змагання з підйому на гору Пайкс Пік, перемагав на італійському ралі «Баха» і став першим японцем, який отримав перемогу у знаменитому ралі «Дакар» двічі поспіль. Таким чином, він один із небагатьох світових зірок ралі зміг стати кращим гонщиком на всіх континентах. На даний час він є представником бренду Mitsubishi, беручи участь у заходах на різних автомобілях бренду. 

Крім того, він виконує обов'язки водія-випробувача, навчає водіїв Mitsubishi, бере участь в місцевих і зарубіжних пробних заїздах і заходах.

Тест-драйв пройшов на спеціально підготовленій трасі неподалік Києва, де всі бажаючі також змогли переконатися у першокласних позашляхових характеристиках нових моделей: Mitsubishi Outlander, Mitsubishi Pajero Sport, Mitsubishi L200.

menu.footer disclaimer