Eclipse Cross
Eclipse Cross
Зухвалий. Спритний. Привабливий.
Заряджайся тільки приємними емоціями
за кермом крос-купе Eclipse Cross!
від 733 000 грн *
2 618 гpн/місяць **

Eclipse Cross

Дизайн
СПОРТИВНИЙ ТА ВИТОНЧЕНИЙ
ДизайнEclipse Cross немов спортсмен на старті — готовий вирватися вперед, привертаючи увагу оточення сміливою комбінацією кузова купе з можливостями позашляховика. Спортивні лінії властиві й салону. Панель приладів Eclipse Cross виконана у концепції горизонтальної осі — всі елементи керування автомобілем знаходяться в межах легкої досяжності, саме там, де вони вам потрібні.

 

ДІЗНАТИСЯ ПРО ДИЗАЙН
Технології
ІННОВАЦІЇ, ЯКІ НАДИХАЮТЬ
Технології

Eclipse Cross має розширені функції безпеки, починаючи з базової комплектації. Це один із найбезпечніших кросоверів у своєму класі. ​​​​​​​Бажаєте завжди залишатися на зв'язку? Відкрийте мультимедійну систему Mitsubishi Connect, яка стане вашим персональним асистентом за кермом.


 

 

ДІЗНАТИСЬ ПРО ТЕХНОЛОГІЇ
auto.overview title
auto.overview tab color title
auto.overview tab color: червоний діамантовий
auto.overview tab color helper
Переваги Eclipse Cross

Запалюй емоції! 

Народжений перемагати

 

Eclipse Cross — народжений підкорювати з першого погляду. Він підкреслить ваш індивідуальний стиль і виділить із загального потоку автомобілів. Полюбляєте елегантність? Напевно, ви закохаєтесь у титановий сірий металік. Вишуканий червоний діамантовий колір підійде сміливим особистостям, а синій металік — людям, які прагнуть унікальності. Який Eclipse Cross оберете ви?

 

Народжений перемагати
Двигун
БІЛЬШЕ ЕНЕРГІЇ
Двигун

 

Більше потужності від кожної краплі пального. На вигляд скромний 1,5-літровий двигун Eclipse Cross з турбонаддувом і безпосереднім впорскуванням пального приємно здивує різким прискоренням. У поєднанні з варіатором з 8-ма віртуальними передачами у режимі Sport Mode, ретельно налаштованою підвіскою та високою жорсткістю кузова, ви отримаєте комфортну їзду на будь-якій дорозі.


​​​​​

 

ДІЗНАТИСЬ ПРО ДВИГУН
Обери свій Eclipse Cross
auto.choose description
від 733 000 гpн *
2 618 гpн/місяць **
 • Салон з оббивкою сидінь тканиною з сріблястим вистігом
 • Двозонний клімат-контроль
 • Круїз-контроль
 • Камера заднього виду
 • Мультимедійна система Mitsubishi Connect з можливістю підключення смартфона
 • 7 подушок безпеки та основні системи безпеки
 • «Теплі опції»: підігрів передніх і задніх сидінь, керма, лобове скло з обігрівом, зовнішні дзеркала з обігрівом.
 • Система поліпшення характеристик керованості — Active Yaw Control Brake (AYC Brake)
від 876 000 гpн *
3 129 гpн/місяць **
 • Шкіряні сидіння з помаранчевим вистігом
 • Система повного приводу — Super All Wheel Control (S-AWC)
 • Адаптивний круїз-контроль
 • Електрокерований люк
 • Система кругового огляду простору навколо автомобіля на екрані аудіосистеми
 • Преміум аудіосистема Rockford Fosgate з сабвуфером та 8 динаміками
 • Підіймальний проєкційний дисплей
 • Розширений набір систем безпеки
Аксесуари до моделі
Додайте поїздкам новий спектр емоцій! Mitsubishi Motors пропонує оригінальні аксесуари для вашого автомобіля. Великий вибір дизайну дисків і накладок дають можливість підкреслити індивідуальність і смак. Для фанатів активного відпочинку пропонуємо вибір кріплень для перевезення велосипедів і багажу.
disclaimer.accessories images
auto.accessories block button
КОМПЛЕКТ КИЛИМКІВ ГУМОВИХ
Арт.: MZ314978
2 211 грн ***
Акцiя
ЛЕГКОСПЛАВНИЙ ДИСК R18
Арт.: 4250D789
7 643 грн ***
12 160 грн ***
КОМПЛЕКТ КИЛИМКІВ ВЕЛЮРОВИХ
Арт.: MZ314997R
3 095 грн ***
ЕМБЛЕМА КАПОТУ ECLIPSE CROSS
Арт.: MZ576838EX
2 211 грн ***
Дізнатися більше про Eclipse Cross​​​​​​​

* Мається на увазі мінімальна спеціальна рекомендована роздрібна ціна, вкл. ПДВ 20%, на вказану модель автомобілів ТМ «Mitsubishi» у базовій (мінімальній) комплектації.

** Мається на увазі орієнтовний (приблизний) розмір щомісячного середнього платежу на вказану модель автомобілів ТМ «Mitsubishi» у базовій (мінімальній) комплектації (надалі - Автомобіль), у разі придбання цього Автомобіля в кредит за однією зі спеціальних кредитних програм для автомобілів ТМ «Mitsubishi» від Банків-партнерів Дистриб’ютора, яка автоматично обирається за вказаними нижче параметрами як найоптимальніша для клієнта серед усіх спеціальних кредитних програм для автомобілів ТМ «Mitsubishi» від Банків-партнерів Дистриб’ютора, розміщених на цьому веб-сайті у розділі «Кредит» (надалі – Кредитні програми).

Вказаний платіж (розмір платежу) попередньо та орієнтовно розраховується, виходячи з таких параметрів, як:

(1)  рекомендована роздрібна ціна або спеціальна рекомендована роздрібна ціна, вкл. ПДВ 20%, на Автомобіль;

(2) параметри, які автоматично (за допомогою програми) обираються серед умов Кредитних програм, а саме:

(і) максимально можливий початковий внесок (аванс) у % від вартості Автомобіля (найвищий показник серед умов Кредитних програм);

(іі) максимально можливий строк кредитування (найвищий показник серед умов Кредитних програм);

(ііі) процентна ставка, яка пропонується відповідним Банком-партнером, у % - залежно від параметрів (і) та (іі) вище (не береться до уваги орієнтовна реальна річна процентна ставка);

(iv) комісії відповідного Банка-партнера (одноразова комісія за видачу кредиту, за відкриття рахунку, за перерахування коштів),

(v) стандартна схема погашення.

За результатами вищезазначеного розрахунку, який здійснюється автоматично за допомогою програми та базується виключно на наданій Банками-партнерами інформації щодо спеціальних умов кредитування на автомобілі ТМ «Mitsubishi», відображається найоптимальніша для кінцевого споживача пропозиція серед Кредитних програм.

Вищезазначений розрахунок не включає: витрат на страхування (зокрема, КАСКО та інших видів страхування), інші супутні, пов’язані з наданням кредиту, витрати (нап., послуги нотаріуса, СМС-довідку), які визначаються конкретним Банком-партнером при наданні кредиту.

Цей розрахунок носить умовний характер, не є публічною офертою, наведений для зручності клієнтів Mitsubishi виключно для їхнього ознайомлення зі спеціальними умовами кредитування від Банків-партнерів Дистриб’ютора та їх порівняння, та має на меті поінформувати клієнтів і скласти їхнє загальне уявлення про орієнтовний (приблизний) розмір щомісячного середнього платежу на Автомобіль у разі придбання цього Автомобіля в кредит в одного з Банків-партнерів Дистриб’ютора.

Не є рекламою відповідної Кредитної програми чи відповідного Банка - партнера Дистриб’ютора. Дистриб’ютор не несе відповідальності за умови кредитних продуктів Банків-партнерів та супутніх страхових послуг.

Детальна інформація щодо умов кредитування, детального розрахунку кредиту (включаючи загальну вартість кредиту, загальні витрати за кредитом, реальну річну процентну ставку тощо) надається консультантами Банків - партнерів Дистриб’ютора, для цього Ви можете подати через обраного офіційного Дилера відповідний запит на отримання консультації щодо спеціальних умов кредитування, заповнивши форму запиту

​​​​​​​*** Наведені ціни на аксесуари є рекомендованими роздрібними цінами та не є публічною офертою. Остаточні роздрібні ціни на аксесуари встановлюються офіційними дилерами Mitsubishi Motors. За детальною інформацією щодо аксесуарів (їх наявності, цін тощо) звертайтеся, будь ласка, до офіційних дилерів Mitsubishi Motors.

Під словом «Акція» мається на увазі спеціальна цінова пропозиція (спеціальна рекомендована роздрібна ціна) на відповідний аксесуар, яка діє в офіційній дилерській мережі Mitsubishi Motors в Україні до моменту продажу останнього акційного аксесуара, що знаходиться на складах на території України. Вказана пропозиція не є публічною офертою. Остаточні роздрібні ціни на акційні аксесуари встановлюються дилерами Mitsubishi Motors. Кількість акційних аксесуарів обмежена. За детальною інформацією щодо акційних аксесуарів звертайтеся, будь ласка, до офіційних дилерів Mitsubishi Motors.​​​​​​