Eclipse Cross
Eclipse Cross
Дізнайтеся все про двигун Eclipse Cross і про те, яким темпераментом володіє цей спортивний кросовер.
від 733 000 грн *
2 618 гpн/місяць ** Eclipse Cross

Двигун

Двигуни
ПОТУЖНІСТЬ ВІД КОЖНОЇ КРАПЛІ ПАЛЬНОГО
Двигуни

 

​​​​​​​1,5-л бензиновий турбодвигун із безпосереднім впорскуванням пального


Маючи менший робочий об'єм заради економічності й турбонаддув для більшого крутного моменту при малих і середніх обертах, цей інноваційний двигун забезпечує миттєве упевнене прискорення завдяки безпосередньому впорскуванню, випускному колектору всередині головки блока циліндрів, фірмовій системі регулювання фаз газорозподілу (MIVEC).

​​​​​​​​​​​​​​

 

ЛЕГКИЙ У КЕРУВАННІ
Варіатор INVECS-III CVT

 

Модернізований варіатор (CVT) забезпечує плавне та потужне прискорення й сприяє економії пального завдяки новому алгоритму зміни передач, який до того ж дарує приємне відчуття перемикання віртуальних передач.


​​​​​​​​​​​​​​

 

Варіатор INVECS-III CVT
Підкермові пелюстки
СПОРТИВНИЙ РЕЖИМ
Підкермові пелюстки


 

«Спортивні» підкермові пелюстки дозволяють вам плавно та швидко перемикатися між електронно налаштованими швидкостями, не забираючи при цьому руку з керма. Водій може власноруч обирати передачі. Таким чином в спортивному режимі імітується робота 8-ступеневого традиційного «автомату».


 

 

Налаштування Eclipse Cross
ЧУДОВА КЕРОВАНІСТЬ І КОМФОРТ
Налаштування Eclipse Cross

 

​​​​​​​Ретельно налаштована підвіска, чутливе кермо й жорсткий кузов є запорукою чіткої й прогнозованої керованості Eclipse Cross. Кузов став міцнішим завдяки використанню точкового зварювання, структурного склеювання та розпірної стійки передньої підвіски. При цьому всі пасажири почуватимуться комфортно на будь-якій дорозі. 


​​​​​​​​​​​​​​

​​​​​​​​​​​​​​

 

Дізнатися більше про Eclipse Cross* Мається на увазі мінімальна спеціальна рекомендована роздрібна ціна, вкл. ПДВ 20%, на вказану модель автомобілів ТМ «Mitsubishi» у базовій (мінімальній) комплектації.

** Мається на увазі орієнтовний (приблизний) розмір щомісячного середнього платежу на вказану модель автомобілів ТМ «Mitsubishi» у базовій (мінімальній) комплектації (надалі - Автомобіль), у разі придбання цього Автомобіля в кредит за однією зі спеціальних кредитних програм для автомобілів ТМ «Mitsubishi» від Банків-партнерів Дистриб’ютора, яка автоматично обирається за вказаними нижче параметрами як найоптимальніша для клієнта серед усіх спеціальних кредитних програм для автомобілів ТМ «Mitsubishi» від Банків-партнерів Дистриб’ютора, розміщених на цьому веб-сайті у розділі «Кредит» (надалі – Кредитні програми).

Вказаний платіж (розмір платежу) попередньо та орієнтовно розраховується, виходячи з таких параметрів, як:

(1)  рекомендована роздрібна ціна або спеціальна рекомендована роздрібна ціна, вкл. ПДВ 20%, на Автомобіль;

(2) параметри, які автоматично (за допомогою програми) обираються серед умов Кредитних програм, а саме:

(і) максимально можливий початковий внесок (аванс) у % від вартості Автомобіля (найвищий показник серед умов Кредитних програм);

(іі) максимально можливий строк кредитування (найвищий показник серед умов Кредитних програм);

(ііі) процентна ставка, яка пропонується відповідним Банком-партнером, у % - залежно від параметрів (і) та (іі) вище (не береться до уваги орієнтовна реальна річна процентна ставка);

(iv) комісії відповідного Банка-партнера (одноразова комісія за видачу кредиту, за відкриття рахунку, за перерахування коштів),

(v) стандартна схема погашення.

За результатами вищезазначеного розрахунку, який здійснюється автоматично за допомогою програми та базується виключно на наданій Банками-партнерами інформації щодо спеціальних умов кредитування на автомобілі ТМ «Mitsubishi», відображається найоптимальніша для кінцевого споживача пропозиція серед Кредитних програм.

Вищезазначений розрахунок не включає: витрат на страхування (зокрема, КАСКО та інших видів страхування), інші супутні, пов’язані з наданням кредиту, витрати (нап., послуги нотаріуса, СМС-довідку), які визначаються конкретним Банком-партнером при наданні кредиту.

Цей розрахунок носить умовний характер, не є публічною офертою, наведений для зручності клієнтів Mitsubishi виключно для їхнього ознайомлення зі спеціальними умовами кредитування від Банків-партнерів Дистриб’ютора та їх порівняння, та має на меті поінформувати клієнтів і скласти їхнє загальне уявлення про орієнтовний (приблизний) розмір щомісячного середнього платежу на Автомобіль у разі придбання цього Автомобіля в кредит в одного з Банків-партнерів Дистриб’ютора.

Не є рекламою відповідної Кредитної програми чи відповідного Банка - партнера Дистриб’ютора. Дистриб’ютор не несе відповідальності за умови кредитних продуктів Банків-партнерів та супутніх страхових послуг.

Детальна інформація щодо умов кредитування, детального розрахунку кредиту (включаючи загальну вартість кредиту, загальні витрати за кредитом, реальну річну процентну ставку тощо) надається консультантами Банків - партнерів Дистриб’ютора, для цього Ви можете подати через обраного офіційного Дилера відповідний запит на отримання консультації щодо спеціальних умов кредитування, заповнивши форму запиту.