Eclipse Cross
Eclipse Cross
Передові системи безпеки Eclipse Cross
відстежують ситуацію навколо вас.
від 733 000 грн *
2 618 гpн/місяць ** Eclipse Cross

Технології та безпека

Система Super-All Wheel Control
ВІДКРИТИЙ ДО ВИКЛИКІВ
Система Super-All Wheel Control

 

Під час поїздок звивистими ґрунтовими або засніженими дорогами система повного привода Super All-Wheel Control (S-AWC) спільно з системою контролю вектора тяги Active Yaw Control (AYC) розподіляє та передає оптимальний крутний момент на передню та задню осі. При цьому вони регулюють крутний момент і гальмівне зусилля на лівому та правому передніх колесах, підвищуючи стабільність авто і рівень контролю водія над ним.

 

Доступні 4 режими роботи системи залежно від дорожніх умов: AWC ECO (економний моноприводний режим, автоматично перемикається на повний при виявленні проковзування коліс), NORMAL (постійний повний привод), SNOW (збільшує стабільність на слизьких поверхнях), GRAVEL (призначений для ґрунтових доріг). Система S-AWC доступна у топовій комплектації Ultimate 2,4 л.

 

БЕЗПЕКА НА 360
Eclipse Cross отримав 5 зірок безпеки Euro NCAP

 

Завдяки новітнім технологіям ви керуватимете ще безпечніше й впевненіше, вдень і вночі, на дорогах і під час паркування. Високоточні датчики сканують простір довкола автомобіля й сповіщають про небезпеку. А ще Eclipse Cross має активні системи допомоги водію й надійні засоби пасивної безпеки для цілковитого захисту. У 2017 році під час тестів авторитетної програми оцінки безпеки автомобілів Euro NCAP Eclipse Cross отримав найвищу оцінку 5 зірок. ​​​​​


​​​​​​​​​​​​​​

 

Eclipse Cross отримав 5 зірок безпеки Euro NCAP
Керування без зусиль
АДАПТИВНИЙ КРУЇЗ КОНТРОЛЬ
Керування без зусильВстановіть бажану швидкість, і Eclipse Cross буде утримувати її, поки ви не зміните її самі або не пригальмуєте. Адаптивний круїз-контроль ідеально підходить для тривалих поїздок прямими дорогами.

 

Захист для кожного
СІМ ПОДУШОК БЕЗПЕКИ
Захист для кожного


У разі зіткнення сім подушок безпеки допоможуть захистити вас і ваших пасажирів, поглинаючи силу удару. Система складається з фронтальних подушок безпеки, бічних подушок безпеки, бічних шторок безпеки, а також подушок безпеки для колін водія у разі фронтального зіткнення.


 

 

Зберігайте керованість автомобіля
АКТИВНА СИСТЕМА СТАБІЛІЗАЦІЇ КУРСОВОЇ СТІЙКОСТІ (ASC)
Зберігайте керованість автомобіля

 

Якщо колеса втрачають зчеплення на слизькій поверхні (сніг, лід, бруд, багно) або під час повороту на високій швидкості, втрутиться система ASC (ACTIVE STABILITY CONTROL). Вона автоматично керує потужністю двигуна та вибірково застосовує гальма на певних колесах, щоб зберегти керованість автомобіля та запобігти заносу.


​​​​​​​​​​​​​​

 

Більше ніяких відкатів назад
СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ СТАРТІ ВГОРУ (HSA)
Більше ніяких відкатів назад


 

Коли ви починаєте рух вгору на крутому схилі, система HSA (HILL START ASSIST) допомагає автомобілю не відкочуватися назад, зберігаючи гальмівне зусилля протягом двох секунд після того, як водій прибрав ногу з педалі гальм. Цього часу достатньо, щоб перенести ногу, натиснути педаль акселератора та зрештою рушити вперед.


 

 

Зміна смуги без проблем
СИСТЕМА КОНТРОЛЮ «СЛІПИХ ЗОН» ДЗЕРКАЛ (BSW)
Зміна смуги без проблем


 

Ця функція безпеки застосовує радіолокаційні сенсори в задньому бампері для виявлення транспортних засобів у задніх «сліпих зонах» ліворуч та праворуч від автомобіля. Коли спрацьовує система BSW (Blind Spot Warning), тобто у «сліпій зоні» дзеркал заднього огляду є перешкода, проте вказівник повороту вимкнений — у дзеркалі дверей з'являється застережний індикатор і звучить застережний сигнал зумера.


 

 

Здавайте назад з впевненістю
СИСТЕМА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ПОПЕРЕЧНИЙ РУХ ПОЗАДУ (RCTA)
Здавайте назад з впевненістю


 

При активації системи RCTA (Rear Cross Traffic Alert) на дисплеї з'являється інформаційний вказівник. Якщо сенсор-радар у задньому бампері виявляє транспортний засіб, що рухається поперечно до траєкторії руху вашого автомобіля при ввімкненій передачі заднього ходу, на дисплеї з'являється застережне повідомлення, звучить сигнал зумера, а в обох дзеркалах блимають індикатори.


 

Паркуйтесь з легкістю
МОНІТОР КРУГОВОГО ОГЛЯДУ
Паркуйтесь з легкістю


Камери системи кругового огляду, які встановлено на передній, задній і бічних сторонах автомобіля, можуть показувати загальний круговий огляд «з висоти пташиного польоту» та/або зображення у різних комбінаціях з декількох камер. Це дозволяє виявити, що знаходиться в «сліпих зонах» поблизу автомобіля, а також допомагає зручно та безпечно його припаркувати.


 

 

Пасивна безпека
КУЗОВ RISE І "ХОЛОДНЕ" ЗВАРЮВАННЯ
Пасивна безпека

 

Кузов Eclipse Cross побудований за технологією Mitsubishi Motors RISE (Reinforced Impact Safety Evolution) для посилення міцності конструкції. Корпус ефективно поглинає енергію, розподіляючи її по всьому кузову, що допомагає зберегти його цілісність при зіткненні. «Холодне» зварювання або структурне проклеювання зміцнює зони навколо дверей і кришки багажного відділення, збільшуючи жорсткість з'єднання між панелями кузова. Це дозволяє поліпшити стабільність управління та цілісність реакцій автомобіля.


 

 

Безпека під час руху
СИСТЕМА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ФРОНТАЛЬНОГО ЗІТКНЕННЯ (FCM)
Безпека під час руху

 

Допомагає уникнути фронтального зіткнення або пом’якшити його наслідки, якщо удар неминучий. Для розпізнавання автомобілів і пішоходів використовуються відеокамера й лазерний радар. ​​​​​​​


​​​​​​​​​​​​​​

 

Якщо ви дрейфуєте, автомобіль вас попередить
СИСТЕМА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ЗМІНУ СМУГИ РУХУ (LDW)
Якщо ви дрейфуєте, автомобіль вас попередить


Застосовує візуальний і звуковий сигнали, щойно автомобіль із вимкненим покажчиком повороту наближається до краю смуги. ​​​​​​​


 

Eclipse Cross перемикає фари за вас
АСИСТЕНТ ДАЛЬНЬОГО СВІТЛА (AHB)
Eclipse Cross перемикає фари за вас


 

Відчуйте комфорт і безпеку керування вночі, адже автомобіль сам перемикає фари на ближнє світло у разі появи іншого транспорту, і знову переходить на дальнє світло, щойно той проїде. Також фари працюють в автоматичному режимі у сутінках або під час руху в тунелі: вони автоматично вмикаються та вимикаються, залежно від умов освітлення.


 

 

Зручність під час зупинки
ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНЕ СТОЯНКОВЕ ГАЛЬМО + СИСТЕМА AUTO HOLD
Зручність під час зупинки


 

Аби активувати стоянкове гальмо, потягніть клавішу вгору, а щоб поїхати — натисніть вниз. Коли працює система Auto Hold, автомобіль не зрушить з місця, навіть якщо ви відпустите педаль гальма. Щоб поїхати, треба натиснути педаль акселератора.


 

 

Дізнатися більше про Eclipse Cross* Мається на увазі мінімальна спеціальна рекомендована роздрібна ціна, вкл. ПДВ 20%, на вказану модель автомобілів ТМ «Mitsubishi» у базовій (мінімальній) комплектації.

** Мається на увазі орієнтовний (приблизний) розмір щомісячного середнього платежу на вказану модель автомобілів ТМ «Mitsubishi» у базовій (мінімальній) комплектації (надалі - Автомобіль), у разі придбання цього Автомобіля в кредит за однією зі спеціальних кредитних програм для автомобілів ТМ «Mitsubishi» від Банків-партнерів Дистриб’ютора, яка автоматично обирається за вказаними нижче параметрами як найоптимальніша для клієнта серед усіх спеціальних кредитних програм для автомобілів ТМ «Mitsubishi» від Банків-партнерів Дистриб’ютора, розміщених на цьому веб-сайті у розділі «Кредит» (надалі – Кредитні програми).

Вказаний платіж (розмір платежу) попередньо та орієнтовно розраховується, виходячи з таких параметрів, як:

(1)  рекомендована роздрібна ціна або спеціальна рекомендована роздрібна ціна, вкл. ПДВ 20%, на Автомобіль;

(2) параметри, які автоматично (за допомогою програми) обираються серед умов Кредитних програм, а саме:

(і) максимально можливий початковий внесок (аванс) у % від вартості Автомобіля (найвищий показник серед умов Кредитних програм);

(іі) максимально можливий строк кредитування (найвищий показник серед умов Кредитних програм);

(ііі) процентна ставка, яка пропонується відповідним Банком-партнером, у % - залежно від параметрів (і) та (іі) вище (не береться до уваги орієнтовна реальна річна процентна ставка);

(iv) комісії відповідного Банка-партнера (одноразова комісія за видачу кредиту, за відкриття рахунку, за перерахування коштів),

(v) стандартна схема погашення.

За результатами вищезазначеного розрахунку, який здійснюється автоматично за допомогою програми та базується виключно на наданій Банками-партнерами інформації щодо спеціальних умов кредитування на автомобілі ТМ «Mitsubishi», відображається найоптимальніша для кінцевого споживача пропозиція серед Кредитних програм.

Вищезазначений розрахунок не включає: витрат на страхування (зокрема, КАСКО та інших видів страхування), інші супутні, пов’язані з наданням кредиту, витрати (нап., послуги нотаріуса, СМС-довідку), які визначаються конкретним Банком-партнером при наданні кредиту.

Цей розрахунок носить умовний характер, не є публічною офертою, наведений для зручності клієнтів Mitsubishi виключно для їхнього ознайомлення зі спеціальними умовами кредитування від Банків-партнерів Дистриб’ютора та їх порівняння, та має на меті поінформувати клієнтів і скласти їхнє загальне уявлення про орієнтовний (приблизний) розмір щомісячного середнього платежу на Автомобіль у разі придбання цього Автомобіля в кредит в одного з Банків-партнерів Дистриб’ютора.

Не є рекламою відповідної Кредитної програми чи відповідного Банка - партнера Дистриб’ютора. Дистриб’ютор не несе відповідальності за умови кредитних продуктів Банків-партнерів та супутніх страхових послуг.

Детальна інформація щодо умов кредитування, детального розрахунку кредиту (включаючи загальну вартість кредиту, загальні витрати за кредитом, реальну річну процентну ставку тощо) надається консультантами Банків - партнерів Дистриб’ютора, для цього Ви можете подати через обраного офіційного Дилера відповідний запит на отримання консультації щодо спеціальних умов кредитування, заповнивши форму запиту.