L200

L200

Вражаючі вантажні можливості та міцність.
L200
Вантажопідйомність
УЛЮБЛЕНА РОБОЧА КОНЯЧКА
Вантажопідйомність

​​​​​​​Пікап Mitsubishi L200 — це позашляховик, який однаково добре себе почуває на будівельному майданчику, в поїздці в гори або на риболовлю. Завдяки посиленому шасі максимальна вантажопідйомність може становити до 990 кг, а тягова здатність до 3100 кг (причіп має бути оснащений гальмами).

 

Буксирування вагою 3,1 тон
СУПЕР АТЛЕТ
Буксирування вагою 3,1 тон

Mitsubishi L200 не тільки витривалий, але й сильний. Пікап легко буксирує причепи з різними вантажами, наприклад, будівельну або сільськогосподарську техніку. А система повного привода допомагає зберігати стійкість автомобіля на непередбачуваному дорожньому покритті.

​​​​​​​​​​​

 

Розміри кузова
ПРОСТІР, ЯКИМ МОЖНА ПОДІЛИТИСЬ
Розміри кузова

​​​​​​​Відмінний стиль у поєднанні з надійною конструкцією. Величезний і надміцний кузов — це вантажний простір, якого вдосталь для розміщення будь-яких речей. 

 

Система TSA: контроль стабільності причепа
ДЛЯ ЛЮБИТЕЛІВ АКТИВНОГО ВІДПОЧИНКУ
Система TSA: контроль стабільності причепа

​​​​​​​Система TSA покращує стабільність руху при буксуванні трейлера або причепа. Якщо система виявляє коливання (рискання) автомобіля та/або причепа, вона автоматично починає контролювати потужність двигуна і гальмівне зусилля на кожному колесі — тобто, робить все необхідне для стабілізації автомобіля та причепа.

 

 

Дізнатися більше про L200* Мається на увазі мінімальна спеціальна рекомендована роздрібна ціна, вкл. ПДВ 20%, на вказану модель автомобілів ТМ «Mitsubishi» у базовій (мінімальній) комплектації.

** Мається на увазі орієнтовний (приблизний) розмір щомісячного середнього платежу на вказану модель автомобілів ТМ «Mitsubishi» у базовій (мінімальній) комплектації (надалі - Автомобіль), у разі придбання цього Автомобіля в кредит за однією зі спеціальних кредитних програм для автомобілів ТМ «Mitsubishi» від Банків-партнерів Дистриб’ютора, яка автоматично обирається за вказаними нижче параметрами як найоптимальніша для клієнта серед усіх спеціальних кредитних програм для автомобілів ТМ «Mitsubishi» від Банків-партнерів Дистриб’ютора, розміщених на цьому веб-сайті у розділі «Кредит» (надалі – Кредитні програми).

Вказаний платіж (розмір платежу) попередньо та орієнтовно розраховується, виходячи з таких параметрів, як:

(1)  рекомендована роздрібна ціна або спеціальна рекомендована роздрібна ціна, вкл. ПДВ 20%, на Автомобіль;

(2) параметри, які автоматично (за допомогою програми) обираються серед умов Кредитних програм, а саме:

(і) максимально можливий початковий внесок (аванс) у % від вартості Автомобіля (найвищий показник серед умов Кредитних програм);

(іі) максимально можливий строк кредитування (найвищий показник серед умов Кредитних програм);

(ііі) процентна ставка, яка пропонується відповідним Банком-партнером, у % - залежно від параметрів (і) та (іі) вище (не береться до уваги орієнтовна реальна річна процентна ставка);

(iv) комісії відповідного Банка-партнера (одноразова комісія за видачу кредиту, за відкриття рахунку, за перерахування коштів),

(v) стандартна схема погашення.

За результатами вищезазначеного розрахунку, який здійснюється автоматично за допомогою програми та базується виключно на наданій Банками-партнерами інформації щодо спеціальних умов кредитування на автомобілі ТМ «Mitsubishi», відображається найоптимальніша для кінцевого споживача пропозиція серед Кредитних програм.

Вищезазначений розрахунок не включає: витрат на страхування (зокрема, КАСКО та інших видів страхування), інші супутні, пов’язані з наданням кредиту, витрати (нап., послуги нотаріуса, СМС-довідку), які визначаються конкретним Банком-партнером при наданні кредиту.

Цей розрахунок носить умовний характер, не є публічною офертою, наведений для зручності клієнтів Mitsubishi виключно для їхнього ознайомлення зі спеціальними умовами кредитування від Банків-партнерів Дистриб’ютора та їх порівняння, та має на меті поінформувати клієнтів і скласти їхнє загальне уявлення про орієнтовний (приблизний) розмір щомісячного середнього платежу на Автомобіль у разі придбання цього Автомобіля в кредит в одного з Банків-партнерів Дистриб’ютора.

Не є рекламою відповідної Кредитної програми чи відповідного Банка - партнера Дистриб’ютора. Дистриб’ютор не несе відповідальності за умови кредитних продуктів Банків-партнерів та супутніх страхових послуг.

Детальна інформація щодо умов кредитування, детального розрахунку кредиту (включаючи загальну вартість кредиту, загальні витрати за кредитом, реальну річну процентну ставку тощо) надається консультантами Банків - партнерів Дистриб’ютора, для цього Ви можете подати через обраного офіційного Дилера відповідний запит на отримання консультації щодо спеціальних умов кредитування, заповнивши форму запиту.

menu.footer disclaimer