Eclipse Cross

Eclipse Cross

від 1 189 000 грн *
Eclipse Cross
Двигун
ПОТУЖНІСТЬ ВІД КОЖНОЇ КРАПЛІ ПАЛЬНОГО
Двигун

​​​​​​​Вже відомий 1,5-літровий турбомотор 4В40 пропонує потужність 110 кВт або 150 к.с. та крутний момент 250 Нм, що досягається у широкому робочому діапазоні (2 000-3 500 об/хв) завдяки фірмовій системі MIVEC для регулювання фаз газорозподілу. Інший варіант – 2-літровий бензиновий атмосферний двигун 4В11, вже давно отримав безліч гарних рекомендацій на інших моделях Mitsubishi. Максимальна потужність складає 110 кВт або 150 к.с., крутний момент дорівнює 198 Нм. 

 

ЛЕГКИЙ У КЕРУВАННІ
Варіатор CVT

Mitsubishi Eclipse Cross оснащується CVT-варіатором з повністю автоматичним режимом роботи, який забезпечує максимально плавне прискорення та видатну економію пального. Водночас, ця трансмісія передбачає можливість роботи у 6- або 8-ступеневому режимі Sport Mode* для ручного вибору однієї з фіксованих передач (фіксоване передавальне число варіатора). Так досягається максимальне задоволення та максимальна керованість над автомобілем. 

 

Варіатор CVT
Підкермові пелюстки
СПОРТИВНИЙ РЕЖИМ
Підкермові пелюстки

​​​​​​​Перемикачі-пелюстки встановлено максимально близько до керма, аби водій міг насолоджуватися перемиканнями у спортивному режимі Sport Mode, одночасно тримаючи обидві руки на кермі. Перемикання відбувається швидко й легко, при цьому поточна обрана фіксована передача чітко відображається на інформаційному дисплеї панелі приладів.


 

 

​​​​​​​Кращий спосіб переконатися у динамічному характері Mitsubishi Eclipse Cross - протестувати автомобіль самостійно. Заповнюйте заявку на тест-драйв і менеджер найближчого до Вас дилера подзвонить, щоб узгодити час, і відповість на всі ваші запитання.

 * Мається на увазі мінімальна спеціальна рекомендована роздрібна ціна, вкл. ПДВ 20%, на вказану модель автомобілів ТМ «Mitsubishi» у базовій (мінімальній) комплектації.

** Мається на увазі орієнтовний (приблизний) розмір щомісячного середнього платежу на вказану модель автомобілів ТМ «Mitsubishi» у базовій (мінімальній) комплектації (надалі - Автомобіль), у разі придбання цього Автомобіля в кредит за однією зі спеціальних кредитних програм для автомобілів ТМ «Mitsubishi» від Банків-партнерів Дистриб’ютора, яка автоматично обирається за вказаними нижче параметрами як найоптимальніша для клієнта серед усіх спеціальних кредитних програм для автомобілів ТМ «Mitsubishi» від Банків-партнерів Дистриб’ютора, розміщених на цьому веб-сайті у розділі «Кредит» (надалі – Кредитні програми).

Вказаний платіж (розмір платежу) попередньо та орієнтовно розраховується, виходячи з таких параметрів, як:

(1)  рекомендована роздрібна ціна або спеціальна рекомендована роздрібна ціна, вкл. ПДВ 20%, на Автомобіль;

(2) параметри, які автоматично (за допомогою програми) обираються серед умов Кредитних програм, а саме:

(і) максимально можливий початковий внесок (аванс) у % від вартості Автомобіля (найвищий показник серед умов Кредитних програм);

(іі) максимально можливий строк кредитування (найвищий показник серед умов Кредитних програм);

(ііі) процентна ставка, яка пропонується відповідним Банком-партнером, у % - залежно від параметрів (і) та (іі) вище (не береться до уваги орієнтовна реальна річна процентна ставка);

(iv) комісії відповідного Банка-партнера (одноразова комісія за видачу кредиту, за відкриття рахунку, за перерахування коштів),

(v) стандартна схема погашення.

За результатами вищезазначеного розрахунку, який здійснюється автоматично за допомогою програми та базується виключно на наданій Банками-партнерами інформації щодо спеціальних умов кредитування на автомобілі ТМ «Mitsubishi», відображається найоптимальніша для кінцевого споживача пропозиція серед Кредитних програм.

Вищезазначений розрахунок не включає: витрат на страхування (зокрема, КАСКО та інших видів страхування), інші супутні, пов’язані з наданням кредиту, витрати (нап., послуги нотаріуса, СМС-довідку), які визначаються конкретним Банком-партнером при наданні кредиту.

Цей розрахунок носить умовний характер, не є публічною офертою, наведений для зручності клієнтів Mitsubishi виключно для їхнього ознайомлення зі спеціальними умовами кредитування від Банків-партнерів Дистриб’ютора та їх порівняння, та має на меті поінформувати клієнтів і скласти їхнє загальне уявлення про орієнтовний (приблизний) розмір щомісячного середнього платежу на Автомобіль у разі придбання цього Автомобіля в кредит в одного з Банків-партнерів Дистриб’ютора.

Не є рекламою відповідної Кредитної програми чи відповідного Банка - партнера Дистриб’ютора. Дистриб’ютор не несе відповідальності за умови кредитних продуктів Банків-партнерів та супутніх страхових послуг.

​​​​​​​Під «вигода» мається на увазі зниження ціни на моделі автомобілів ТМ «Mitsubishi» марки «Eclipse Cross та ASX» 2023 року виробництва до 9%. Пропозиція діє з 1.04.2024 року і поки автомобілі є в наявності, по всій території України (крім тимчасово окупованих територій, та зони ведення активних бойових дій, АР Крим та населених пунктів, які є тимчасово окупованими та території яких є не підконтрольними органам державної влади України). Пропозиція не є публічною офертою. Кількість автомобілів обмежена. Офіційний імпортер і дистриб'ютор в Україні ТОВ «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА»: м. Київ, вул. Спаська, 30А. Дистриб'ютор залишає за собою право змінювати умови пропозиції. Детальні умови дізнавайтеся у дилерів та на сайті www.mitsubishi-motors.com.ua. ​​​​​​​

Детальна інформація щодо умов кредитування, детального розрахунку кредиту (включаючи загальну вартість кредиту, загальні витрати за кредитом, реальну річну процентну ставку тощо) надається консультантами Банків - партнерів Дистриб’ютора, для цього Ви можете подати через обраного офіційного Дилера відповідний запит на отримання консультації щодо спеціальних умов кредитування, заповнивши форму запиту.

menu.footer disclaimer