Надійні автомобілі у 2024 році: який обрати?

Надійні автомобілі у 2024 році: який обрати?

buttons.will share

Надійне авто, яка ж машина достойна цього статусу – відповідь знає Mitsubishi.

Надійність – це один з найважливіших аспектів, на який звертають увагу автомобілісти під час вибору нового транспортного засобу. Володіння максимально надійною і безвідмовною машиною, це мрія кожного водія, адже вона гарантуватиме не лише спокій душі, але й зекономить час та гроші на ремонт і обслуговування.

Основні критерії, які визначають надійність автомобіля:

1.Якість конструкції та матеріали. Він повинен створюватися з високоякісних матеріалів і володіти міцною конструкцією. Матеріали, що використовуються для каркаса, кузова та внутрішніх деталей, повинні бути стійкими до корозії, зносу та деформацій.

2.Досвід виробника та його репутація. Виробник з багатим досвідом та високою репутацією виробництва надійних автомобілів часто стає синонімом якості. Під час вибору автомобіля варто звертати увагу на рейтинги надійності марки чи окремо взятої моделі.

3.Системи безпеки та допомоги водієві. Такий транспортний засіб має обладнуватися передовими системами безпеки, наприклад системою запобігання зіткненням, контролю стабільності, допомоги при зміні смуги руху тощо. Ці системи зменшують ризик аварій та надають водієві додатковий захист на дорозі.

4.Ефективність та довговічність двигуна. Він повинен комплектуватися ефективним та довговічним двигуном, який забезпечує стабільну роботу протягом тривалого періоду часу. Двигун повинен виготовлятися з високоякісних матеріалів та мати ефективну систему охолодження.

5.Гарантійні умови та підтримка виробника. У нього має бути високоякісний технічний супровід із вигідними гарантійними умовами від виробника. Це включає доступність запчастин, сервісні центри та технічну підтримку в разі виникнення проблем.

Обираючи машину, кожен автомобіліст прагне отримати максимально надійний та якісний транспортний засіб. Пам'ятайте, що велика роль у питанні надійності авто залежить не лише від його конструкції та виробника, але й від ретельного обслуговування та правильної експлуатації. 

Найбільш надійні машини в модельному ряді марки Mitsubishi.

Говорячи про надійні транспортні засоби, варто згадати про бренд Мітсубісі, адже його автомобілі хоч і не завжди посідають перші місця, проте завжди входять в ТОП найбільш надійних машин. Серед них особливо виділяються:

 • Mitsubishi Outlander;
 • Mitsubishi ASX;
 • Mitsubishi Eclipse Cross.


Mitsubishi ASX: якість, яка перевершує очікування.

ASX – це не просто автомобіль, а справжнє втілення надійності та стабільності. Як один із флагманів бренду Mitsubishi, ASX завойовує довіру водіїв завдяки неперевершеній якості виконання кожної деталі. Дізнаймось більше про технології, які забезпечують надійність цього авто.

 • MIVEC.

MIVEC (Mitsubishi Innovative Valve timing Electronic Control system) – це система керування часом роботи клапанів, яка забезпечує оптимальне використання палива та максимальну ефективність двигуна. Ця технологія не лише збільшує ефективність роботи двигуна, але й сприяє збільшенню тривалості його служби та зменшенню викидів.

 • RISE.

RISE (Reinforced Impact Safety Evolution) – це конструкція кузова, яка забезпечує максимальний захист водія та пасажирів у випадку зіткнення. Вона включає в себе зони поглинання енергії та посилені структурні елементи, що робить ASX одним з найбезпечніших транспортних засобів у своєму класі.

 • 4WD.

ASX обладнаний системою постійного повного приводу (4WD), яка забезпечує краще керування та тримання дороги в умовах поганої погоди або на нестабільних дорожніх покриттях. Вона також гарантує стабільність та контроль над машиною у будь-яких умовах.

 • Системи безпеки та допомоги водієві.

ASX обладнаний передовими системами безпеки та допомоги водієві, такими як: система контролю стабільності (ASC), система контролю тяги (TCL), система запобігання зіткнення та система автоматичного гальмування в міських умовах. Всі вони сприяють збереженню стабільності та безпеки на дорозі, що робить ASX одним з найбільш надійних автомобілів у своєму класі.

ASX – це символ надійності та стабільності. Завдяки передовим технологіям та системам безпеки, він забезпечує водіїв і їх пасажирів відчуття впевненості на дорозі. Тому, обираючи його, ви обираєте не лише автомобіль, а й спокій душі, знаючи, що ви завжди будете захищені.

Outlander. </br>В наявності
 

Mitsubishi Outlander: Ваш компаньйон для будь-яких пригод.

Mitsubishi, як автовиробник, завоював своє місце на ринку завдяки поєднанню у своїх машинах якості, ефективності та інноваційності. Один із його найпопулярніших кросоверів, Mitsubishi Outlander, вражає своєю високою надійністю, яка робить його відмінним вибором для сучасних автомобілістів.

 • Надійність у кожному елементі.

Аутлендер славиться своєю безвідмовністю на кожному етапі свого функціонування. Від динамічного двигуна до передових систем безпеки та електроніки, кожен елемент цього кросовера ретельно працює, щоб забезпечити безпеку та комфорт водія та пасажирів.

 • Довговічність і міцність.

Завдяки своїй міцності та довговічності, Outlander готовий до будь-яких пригод. Він може подолати надзвичайно складні відрізки шляху та витримати важкі погодні умови, не втрачаючи при цьому свою ефективність. Ця машина призначена для того, щоб служити вам протягом багатьох років, навіть у найнесприятливіших умовах експлуатації.

 • Зручність та комфорт.

Крім надійності, Outlander також вражає зручними системами керуванням та комфортним салоном. Просторий салон забезпечує достатньо місця для пасажирів та багажу, а передові функції інфотейнменту та зв'язку зроблять кожну поїздку приємною та зручною.

 • Висока оцінка безпеки.

Outlander також отримує високі оцінки у випробуваннях з безпеки, що підтверджує його здатність забезпечувати надійний захист водія та пасажирів у екстремальних ситуаціях на дорозі. Від передових систем запобігання зіткненням до міцної конструкції кузова, Аутлендер гарантує вашу безпеку під час кожної поїздки.

Mitsubishi Outlander – це не лише кросовер, але й ваш безвідмовний компаньйон для будь-яких пригод. Завдяки довговічності, комфортабельності та безпечності, він стає відмінним вибором для сімей, активних туристів та всіх, хто шукає автомобіль, на якого можна покластися у будь-якій ситуації.

Mitsubishi Eclipse Cross: інновації, які додають впевненості на дорозі.

Mitsubishi Eclipse Cross – це модель, яка відзначається не лише своїм сучасним дизайном та високим рівнем комфорту, але й надійністю, що стала характерною рисою всіх автомобілів бренду Мітсубісі. Розглянемо, які технічні рішення були використані інженерами цього високотехнологічного японського бренду для підвищення надійності Eclipse Cross.

 • Система приводу 4WD з технологією Super All-Wheel Control (S-AWC).

Одним з ключових елементів Eclipse Cross, є система приводу 4WD з технологією Super All-Wheel Control (S-AWC). Вона не лише підвищує стабільність і керованість автомобіля на будь-якій дорозі, але й гарантує безпеку та впевненість водія в умовах поганої погоди або на складних відрізках дороги чи при поганих погодних умовах.

 • Міцна конструкція кузова з захистом RISE.

Конструкція кузова Eclipse Cross використовує технологію RISE (Reinforced Impact Safety Evolution), яка забезпечує високий рівень захисту водія та пасажирів у випадку зіткнення. Ця міцна конструкція розподіляє та поглинає енергію удару, що зменшує ризик отримання травм.

 • Динамічні системи контролю тяги та стабільності.

Eclipse Cross обладнаний передовими системами контролю тяги (Traction Control) та стабільності (Stability Control), які допомагають утримувати автомобіль на дорозі під час різних умов їзди. Вони сприяють підвищенню стійкості автомобіля та гарантують більшу безпеку для водія та пасажирів.

 • Ефективний двигун та трансмісія.

Економічний та ефективний двигун, який працює разом з передовою трансмісією, гарантує не лише потужність, але й довговічність машини. Завдяки передовим технологіям управління паливом та ефективній роботі трансмісії, Eclipse Cross вражає своєю потужність і динамікою.

Eclipse Cross – це автомобіль, який вибирають ті, хто цінує технологічність, комфорт та безпеку на дорозі. Завдяки передовим технологіям та інноваційним рішенням інженерів Мітсубісі, Eclipse Cross готовий впоратися з будь-якими викликами дороги і вселити у вас відчуття впевненості та спокою під час кожної поїздки.

Mitsubishi Pajero Sport: технології потужності та стабільності.

Mitsubishi Pajero Sport – це витончений позашляховик, який завоював свою славу завдяки надійності та стійкості навіть у найважчих умовах експлуатації. Розглянемо деякі з технологій, що зробили його одним з найбільш надійних авто свого класу.

 • Super Select 4WD-II.

Система Super Select 4WD-II від Мітсубісі гарантує динамічну реакцію на будь-яку дорожню ситуацію. Вона дозволяє водію перемикати режими приводу на всі колеса в реальному часі, забезпечуючи максимальну стабільність та контроль на будь-якій поверхні.

 • MATT (Mitsubishi Active Stability and Traction Control).

MATT надає підтримку водію в управлінні в умовах обмеженої адгезії, запобігаючи прослизанню коліс та забезпечуючи стабільність під час руху по бездоріжжю або на обледенілих дорогах.

 • Reinforced Impact Safety Evolution (RISE).

Кузов Pajero Sport побудований з використанням технології Reinforced Impact Safety Evolution (RISE), яка створює максимальний рівень безпеки водія та пасажирів у випадку зіткнення, розподіляючи та поглинаючи енергію удару.

 • Hill Descent Control (HDC).

Система Hill Descent Control (HDC) дозволяє автомобілю плавно контролювати спуск по крутих схилах, зберігаючи стабільність та безпеку під час спуску навіть на найскладніших ділянках дороги.

 • Система моніторингу тиску в шинах (TPMS).

TPMS відслідковує тиск у всіх шинах автомобіля та повідомляє водія про будь-які аномалії, допомагаючи уникнути небезпеки від дефектних шин або проколів.

Мітсубісі Pajero Sport – це символ надійності та стійкості, завдяки високоякісним технологіям та інноваційним рішенням, які впроваджені в його конструкцію. Він демонструє неперевершену здатність долати будь-які труднощі на дорозі, надаючи водію впевненості в кожному маневрі.

 Mitsubishi L200: інноваційні технології для безпечної їзди.

Це пікап, який завоював свою славу завдяки потужності, міцності та високій продуктивності, які залишаються на найвищому рівні в будь-яких умовах експлуатації. Саме тому, слід детальніше ознайомитися з деякими технологічними рішеннями, які наділили його просто феноменальною надійністю.

 • Жорстка рама.

Міцна рама – це основний елемент конструкції L200, що забезпечує велику стійкість та довговічність автомобіля. Така конструкція робить пікап ідеальним транспортом для важких умов експлуатації та підвищує його здатність переносити великі навантаження.

 • Super Select 4WD-II.

Технологія Super Select 4WD-II дозволяє водію легко перемикати режими приводу на всі колеса залежно від умов дороги. Завдяки їй створюється високий рівень стабільності та контролю навіть на найважчому бездоріжжі.

 • Reinforced Impact Safety Evolution (RISE).

Система Reinforced Impact Safety Evolution (RISE) гарантує максимальний рівень безпеки для водія та пасажирів в разі аварії. Вона розподіляє та поглинає енергію удару.

 • Hill Descent Control (HDC).

Hill Descent Control (HDC) дозволяє L200 контролювати спуск по крутих схилах, гарантуючи максимальну стабільність та безпеку під час спуску, навіть коли пікап навантажений.

 • Trailer Stability Assist (TSA).

Система Trailer Stability Assist (TSA) допомагає водію керувати пікапом разом із причепом, забезпечуючи стабільність руху з додатковим вантажем.

Мітсубісі L200 – це пікап, який вражає своєю надійністю та міцністю в будь-яких умовах. Завдяки високоякісним матеріалам, інноваційним технологіям та ретельному проєктуванню, він є незамінним помічником як у міських умовах, так і під час бездоріжжя. Це не просто автомобіль, а надійний партнер для будь-яких завдань.

menu.footer disclaimer