Офіційні запчастини Mitsubishi за цінами інтернет-магазинів

buttons.will share

ТОВ «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА», офіційний імпортер та дистриб'ютор автомобілів ТМ «Mitsubishi», продовжує проект «Офіційні запчастини за цінами інтернет-магазинів», що передбачає вигоду до 70%* на оригінальні запасні частини від виробника.

В рамках вказаного проекту власникам автомобілів Mitsubishi пропонуються офіційними дилерами Mitsubishi Motors в Україні спеціальні ціни на найнеобхідніші запасні частини, що відповідають цінам «сірих запчастин» у найбільших інтернет-магазинах.
Для прикладу,  спеціальна рекомендована  роздрібна ціна* на оригінальні запчастини:

  • амортизатор передній для Outlander, Outlander XL, Lancer X, ASX- від 2 221 грн;
  • амортизатор задній для Outlander, Outlander XL, Lancer, Lancer X, Pajero Sport - від 1 999 грн;
  • гальмівні колодки для Outlander, Outlander XL, Lancer, Lancer X та ін.  - від 1 052 грн;
  • комплект гальмівних дисків для Outlander, Outlander XL, Lancer X та ін. - від 2 199 грн.

Загальний перелік запчастин, що беруть участь у проекті, а також ціни на них можна дізнатися в офіційних дилерів Mitsubishi Motors в Україні, або завантажити за посиланням: 


ПЕРЕЛІК ОРИГІНАЛЬНИХ ЗАПЧАСТИН З ВИГОДОЮ*

Крім привабливої ціни, що включає ПДВ, придбання оригінальних запчастин в  офіційних дилерів має ряд беззаперечних переваг: 

  • офіційну гарантію від виробника протягом 2-х років без обмеження щодо пробігу**;
  • легальне походження зі сплатою всіх необхідних податків;
  • наявність сертифіката відповідності;
  • доступність запчастин завдяки великому складу на території України;
  • можливість встановлення в офіційного дилера з підтримкою комплексної гарантії (як на самі ЗПЧ, так і на надані послуги).

Таким чином власникам автомобілів MITSUBISHI немає необхідності шукати компроміс між економічною доцільністю та ризиками, пов’язаними з купівлею «сірих» запчастин.
Вказаний проект є черговим кроком Mitsubishi Motors назустріч Клієнтам в Україні та має на меті подальше збільшення лояльності до бренда та офіційного сервісу.
Проект діє в офіційних дилерських центрах Mitsubishi Motors в Україні з 01.04.2021 до 30.09.2021 р. включно. 

Зв'язок з нами

Консультанти в офіційних салонах Mitsubishi Motors в Україні із задоволенням дадуть відповідь на ваші запитання.

 

* Мається на увазі надання спеціальних рекомендованих роздрібних цін на обмежений асортимент оригінальних запасних частин до автомобілів ТМ «Mitsubishi» (надалі - акційні товари). Ця пропозиція діє з 01.04.2021 р. до 30.09.2021 р. вкл. у мережі офіційних дилерів Mitsubishi Motors в Україні. Про співвідношення розміру вигоди до попередньої ціни реалізації, перелік акційних товарів, умови щодо гарантії та інші деталі вказаної пропозиції дізнайтесь на сайті mitsubishi-motors.com.ua. та у консультантів дилерів. Остаточні роздрібні ціни на акційні товари встановлюються дилерами. Ця пропозиція не є публічною офертою. Офіційний дистриб’ютор автомобілів, запасних частин і аксесуарів ТМ «Mitsubishi» в Україні: ТОВ «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА», 04070, м. Київ, вул. Спаська, 30А.