Outlander

Outlander

Під капотом Outlander знаходиться
2,0 л або 2,4 л двигун у поєднанні з варіатором
від 1 067 000 грн *
Outlander
Двигуни
ПОТУЖНІШІ ТА ЕФЕКТИВНІШІ
Двигуни

Бензиновий 2,0-літровий двигун з системою MIVEC* пропонує вдалу комбінацію: м’яка робота, динамічне прискорення, відмінна паливна ощадливість. Бажаєте більшого? Тоді обирайте 2,4-літровий двигун з системою MIVEC*, що обов’язково вразить вас своєю потужністю (167 к.с.) і крутним моментом (222 Нм/6000 об.хв). 
*Mitsubishi Innovative Valve timing Electronic Control system — фірмова система регулювання фаз газорозподілу.​​​​​​​

 

ЛЕГКИЙ У КЕРУВАННІ
Варіатор INVECS-III CVT

 

Двигун нового Outlander працює у парі з покращеним CVT-варіатором, який автоматично підлаштовується до манери керування водія, щоб забезпечити плавне або швидке прискорення, залежно від того, що вимагається у конкретний проміжок часу. Водночас CVT-варіатор також пропонує відмінну ефективність і низький рівень споживання пального — кращий за показники звичайних автоматичних трансмісій.​​​​​

Варіатор INVECS-III CVT
Підкермові пелюстки
СПОРТИВНИЙ РЕЖИМ
Підкермові пелюстки

 

«Спортивні» підкермові пелюстки дозволяють вам плавно та швидко перемикатися між електронно налаштованими швидкостями, не забираючи при цьому руку з керма. Водій може власноруч обирати передачі. Таким чином в спортивному режимі імітується робота 6-ступеневого традиційного «автомату».

​​​​​​​

 

Дізнатися більше про Outlander* Мається на увазі мінімальна спеціальна рекомендована роздрібна ціна, вкл. ПДВ 20%, на вказану модель автомобілів ТМ «Mitsubishi» у базовій (мінімальній) комплектації.

** Мається на увазі орієнтовний (приблизний) розмір щомісячного середнього платежу на вказану модель автомобілів ТМ «Mitsubishi» у базовій (мінімальній) комплектації (надалі - Автомобіль), у разі придбання цього Автомобіля в кредит за однією зі спеціальних кредитних програм для автомобілів ТМ «Mitsubishi» від Банків-партнерів Дистриб’ютора, яка автоматично обирається за вказаними нижче параметрами як найоптимальніша для клієнта серед усіх спеціальних кредитних програм для автомобілів ТМ «Mitsubishi» від Банків-партнерів Дистриб’ютора, розміщених на цьому веб-сайті у розділі «Кредит» (надалі – Кредитні програми).

Вказаний платіж (розмір платежу) попередньо та орієнтовно розраховується, виходячи з таких параметрів, як:

(1)  рекомендована роздрібна ціна або спеціальна рекомендована роздрібна ціна, вкл. ПДВ 20%, на Автомобіль;

(2) параметри, які автоматично (за допомогою програми) обираються серед умов Кредитних програм, а саме:

(і) максимально можливий початковий внесок (аванс) у % від вартості Автомобіля (найвищий показник серед умов Кредитних програм);

(іі) максимально можливий строк кредитування (найвищий показник серед умов Кредитних програм);

(ііі) процентна ставка, яка пропонується відповідним Банком-партнером, у % - залежно від параметрів (і) та (іі) вище (не береться до уваги орієнтовна реальна річна процентна ставка);

(iv) комісії відповідного Банка-партнера (одноразова комісія за видачу кредиту, за відкриття рахунку, за перерахування коштів),

(v) стандартна схема погашення.

За результатами вищезазначеного розрахунку, який здійснюється автоматично за допомогою програми та базується виключно на наданій Банками-партнерами інформації щодо спеціальних умов кредитування на автомобілі ТМ «Mitsubishi», відображається найоптимальніша для кінцевого споживача пропозиція серед Кредитних програм.

Вищезазначений розрахунок не включає: витрат на страхування (зокрема, КАСКО та інших видів страхування), інші супутні, пов’язані з наданням кредиту, витрати (нап., послуги нотаріуса, СМС-довідку), які визначаються конкретним Банком-партнером при наданні кредиту.

Цей розрахунок носить умовний характер, не є публічною офертою, наведений для зручності клієнтів Mitsubishi виключно для їхнього ознайомлення зі спеціальними умовами кредитування від Банків-партнерів Дистриб’ютора та їх порівняння, та має на меті поінформувати клієнтів і скласти їхнє загальне уявлення про орієнтовний (приблизний) розмір щомісячного середнього платежу на Автомобіль у разі придбання цього Автомобіля в кредит в одного з Банків-партнерів Дистриб’ютора.

Не є рекламою відповідної Кредитної програми чи відповідного Банка - партнера Дистриб’ютора. Дистриб’ютор не несе відповідальності за умови кредитних продуктів Банків-партнерів та супутніх страхових послуг.

Детальна інформація щодо умов кредитування, детального розрахунку кредиту (включаючи загальну вартість кредиту, загальні витрати за кредитом, реальну річну процентну ставку тощо) надається консультантами Банків - партнерів Дистриб’ютора, для цього Ви можете подати через обраного офіційного Дилера відповідний запит на отримання консультації щодо спеціальних умов кредитування, заповнивши форму запиту.

menu.footer disclaimer