Умови користування веб-сайтом

УМОВИ КОРИСТУВАННЯ ВЕБ-САЙТОМ

Шановні користувачі нашого Веб-сайту,

ТОВ «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА» (надалі - Компанія), офіційний імпортер та дистриб’ютор товарів Mitsubishi Motors в Україні, вітає вас на нашому офіційному веб-сайті mitsubishi-motors.com.ua (надалі – Веб-сайт)!

Перед початком користування Веб-сайтом просимо вас ознайомитися та взяти до уваги умови, положення та правила щодо користування Веб-сайтом (надалі - Умови).

У разі вашої незгоди з цими Умовами чи виникнення будь-яких заперечень, Ви маєте право не продовжувати (припинити) користуватися Веб-сайтом, а також звернутися до нас з Вашими заявами чи відгуками (коментарями / пропозиціями / скаргами), заповнивши форму для зворотнього зв’язку.

Продовжуючи користування Веб-сайтом, ви підтверджуєте, що ви (і) ознайомилися з вказаними Умовами, (іі) погоджуєтеся з цими Умовами, (ііі) зобов’язуєтеся дотримуватися та не порушувати Умов.

Компанія залишає за собою право на власний розсуд у будь-який час оновлювати (змінювати та / або доповнювати) ці Умови, у зв’язку з чим просимо перевіряти дату останнього оновлення, що вказана в кінці Умов.

Загальні положення

Веб-сайт https://mitsubishi-motors.com.ua/ є офіційним корпоративним веб-сайтом Компанії, створений як комплексний багатофункціональний електронно-інформаційний ресурс з метою використання його Компанією у своїй господарській діяльності, для цілей ознайомлення користувачів із діяльністю, товарами, послугами Компанії, дилерською мережею Mitsubishi Motors в Україні, рекламування та просування товарів під торговельною маркою «Mitsubishi», супутніх послуг, підвищення Компанією своєї ділової репутації та іміджу бренду Mitsubishi Motors в Україні.

Управління, технічна та адміністративна підтримка Веб-сайту здійснюється Компанією.

Частиною Веб-сайту є дилерська платформа Mitsubishi Motors, що складається з окремих веб-сайтів офіційних дилерів дилерської мережі Mitsubishi Motors, які підключили свої домени до дилерської платформи. Ознайомитися з веб-сайтом конкретного офіційного дилера Mitsubishi Motors ви можете за допомогою вкладки «Знайти дилера» у розділі «Покупцям» https://mitsubishi-motors.com.ua/find-a-dealer

Ви можете користуватися Веб-сайтом для особистих (не комерційних) цілей, які не суперечать чинному законодавству України, міжнародним нормам і не порушують законних прав та інтересів правовласника(-ів) та інших осіб.

При повному або частковому використанні будь-якої інформації (контенту), розміщеної на Веб-сайті, посилання на джерело інформації (на Веб-сайт) є обов’язковим.

Для зручності користування Веб-сайтом ви можете застосовувати мапу сайту https://mitsubishi-motors.com.ua/sitemap

Для коректного та безперебійного функціонування Веб-сайту та відображення його контенту рекомендуємо використовувати безкоштовне програмне забезпечення:

(і) браузер (зокрема: Microsoft Edge, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Safari);

(іі) програму «Adobe Acrobat Reader» - для перегляду файлів у форматі PDF (Adobe Portable Document Format).

Розміщена на Веб-сайті інформація щодо наявності, характеристик, цін продукції, інших умов щодо її продажу, а також – щодо умов надання будь-яких послуг і сервісів вказується лише з метою інформування та для загального ознайомлення, може відрізнятись від актуальної та не є публічною офертою. Вказані ціни (прайс-листи) є рекомендованими роздрібними. Для отримання актуальної інформації звертайтеся, будь ласка, до офіційних дилерських центрів Mitsubishi Motors в Україні.

Уся інформація щодо умов кредитування та фінансового лізингу в розділі «Фінансування» на Веб-сайті вказується згідно з наданими відповідними банками або лізинговими компаніями відомостями та розміщується на підставі відповідних договорів про співпрацю. Компанія не несе відповідальності за неповноту, та / або неточність, та /або недостовірність вказаної інформації, а також не несе відповідальності за вказані умови (програми) кредитування / фінансового лізингу для придбання автомобілів ТМ «Mitsubishi».

Автомобілі, запасні частини та аксесуари ТМ «Mitsubishi» на фотозображеннях та відеороликах (у тому числі – 3D-презентацій), розміщених на Веб-сайті, можуть відрізнятися від їхнього реального вигляду.

Заповнюючи розміщені на Веб-сайті форми вашими персональними даними (зокрема, «Запис на тест-драйв», «Запис на сервіс» та інші) або добровільно надаючи Компанії ваші персональні дані з іншою метою, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності та обробки персональних даних клієнтів, розумієте та приймаєте її умови.

Сповіщення про авторські права

Власником Веб-сайту є ТОВ «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА» (ідентифікаційний код за ЄДРПОУ 40182908), якому належать виключні майнові права інтелектуальної власності на Веб-сайт.

Усі об’єкти права інтелектуальної власності (у розумінні Цивільного кодексу України та Закону України «Про авторське право і суміжні права»), включаючи, але не обмежуючись, комп’ютерні програми, дизайн, комерційні (фірмові) найменування, торговельні марки (логотипи), аудіовізуальні твори, графічні та інші зображення, фотографічні твори, текстова інформація, набір програмних інструментів і функціоналу тощо), які є частиною Веб-сайту та / або складають наповнення (контент) Веб-сайту, належать Компанії або третім особам на відповідних правових (законних) підставах та охороняються авторським правом.

Забороняється модифікувати, копіювати, відтворювати, публікувати, завантажувати, розміщувати, поширювати чи будь-яким іншим чином використовувати будь-які об’єкти права інтелектуальної власності в публічних та/або комерційних цілях без попереднього письмового дозволу Компанії. Порушення цієї умови є порушенням авторських прав та законодавства у сфері інтелектуальної власності. У разі виявлення таких фактів Компанія залишає за собою право вживати відповідних правових засобів і способів для захисту своїх прав та інтересів.

Торговельні марки

Права інтелектуальної власності на торговельні марки (знаки для товарів і послуг), логотипи, комерційні (фірмові) найменування, фірмовий стиль Mitsubishi Motors для бренд-ідентифікації Компанії (надалі – Торговельні марки), які розміщені на цьому Веб-сайті, належать на відповідному правовому титулі Компанії / пов’язаній особі Компанії / члену групи компаній Mitsubishi та на них поширюється правова охорона на території України відповідно до законодавства про інтелектуальну власність. Забороняється будь-яке використання Торговельних марок (у тому числі, копіювання, розповсюдження, завантаження для постійного зберігання тощо) без попереднього письмового дозволу Компанії. Будь - яке неправомірне / несанкціоноване використання Торговельних марок вважається порушенням прав інтелектуальної власності та законодавства у сфері інтелектуальної власності. У разі виявлення фактів порушення Компанія буде вживати необхідних правових заходів та способів для захисту та /або відновлення своїх порушених прав та інтересів.

На Веб-сайті також розміщуються на законних підставах (договірних умовах) торговельні марки, комерційні найменування, логотипи компаній - третіх осіб (наприклад, банків, лізингових компаній у розділі «Фінансування» тощо), які є власністю таких третіх осіб (та/або такі особи користуються ними на законних підставах). Компанія, розміщуючи їх на Веб-сайті, не набуває на них жодних прав інтелектуальної власності та не надає дозволу на їх використання будь-яким іншим особам. Будь - яке неправомірне / несанкціоноване їх використання вважається порушенням прав інтелектуальної власності та законодавства у сфері інтелектуальної власності. Щодо умов використання торговельних марок, комерційних найменувань, логотипів компаній - третіх осіб, зверніться, будь ласка, до відповідної компанії-правовласника.

Застереження щодо обмеження відповідальності

Компанія докладає усіх зусиль для того, щоб інформація, вказана на Веб-сайті, була актуальною, достовірною та своєчасною, однак, не гарантує та не несе відповідальності за точність, повноту та своєчасність інформації.

Уся інформація (контент) Веб-сайту надається користувачам такою «як є», без будь-яких запевнень та гарантій з боку Компанії.

Компанія докладає всіх зусиль для забезпечення інформаційної безпеки у зв’язку з користуванням Веб-сайтом. Однак, беручи до уваги особливості цифрового середовища (у тому числі - мережі Інтернет) та можливі пов’язані ризики (хакерські атаки, електронні віруси тощо), Компанія не гарантує, що Веб-сайт буде функціонувати безперебійно та без помилок, що Веб-сайт (включаючи розміщений контент) не буде заражений вірусами чи підданий хакерським атакам, та відмовляється від будь-якої відповідальності за це.

На Веб-сайті можуть розміщуватися гіперпосилання на веб-сайти третіх осіб. Компанія не несе жодної відповідальності за безпечність, функціонування та контент таких веб-сайтів. Користуватися чи ні такими гіперпосиланнями та веб-сайтами – на ваш розсуд.

У разі посилання на наш Веб-сайт просимо враховувати ці Умови, не порушувати прав інтелектуальної власності та чинного законодавства України. Компанія залишає за собою право вимагати видалення посилань на наш Веб-сайт у разі виявлення будь-яких порушень / підозр щодо порушення та/або з метою захисту своєї репутації.

Дата останнього оновлення: 18 січня 2022 року.

menu.footer disclaimer